В С. БОРТНИКИ ВШАНУВАЛИ РІЧНИЦЮ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛОГО НА СВІТЛОДАРСЬКІЙ ДУЗІ БІЙЦЯ АТО ВОЛОДИМИРА АНДРЕШКІВА

Дата: 19.12.2017 10:45

16 грудня, в храмі с. Бортники поминальним Богослужінням вшанували річницю пам’яті полеглого захисника України. У рідному селі Володимира Андрешківа в цей день побували його бойові побратими із 25-го батальйону „Київська Русь”, учасники АТО Жидачівщини, учасники Революції Гідності, керівник апарату Жидачівської райдержадміністрації, в.о. заступника голови РДА Світлана Самсонова, міський голова м.Ходорова Олег Коцовський, заступник міського голови м.Ходорова Ольга Мельник, та староста Ольга Гурдя.

У вшануванні пам’яті полеглого взяли участь представники місцевої громади, із Чернігівщини приїхали дружина і сини захисника України.

Як повідомив голова ГО „Спілка учасників АТО Жидачівщини” Тарас Стефанів, ветерани АТО Жидачівщини напередодні Дня Святого Миколая вручили дітям Володимира Андрешківа подарунки, які було придбано за сприяння меценатів.