147-річниця з Дня народження Лесі України

Дата: 26.02.2018 10:35

"Подібних голосів було багато в нашій поезії, особливо після Шевченка. Леся Українка перша і одинока вміє опанувати ту широку скалю почувань, від тихого суму до скаженої розпуки і мужнього, гордого прокляття, що являється природною реакцією проти холодної зневіри... Від часу Шевченкового "Поховайте та вставайте, кайдани порвіте" Україна не чула такого сильного, гарячого та поетичного слова, як із уст сеї слабосилої, хворої дівчини". (Іван Франко про Лесю Українку – із книги А.Костенка "Леся Українка").

23 лютого у концертному залі КЗ "Ходорівська дитяча школа мистецтв" вшанували пам'ять славетної дочки українського народу Лесі Українки. Пррацівники КЗ "Ходорівська міська публічна бібліотека" спільно із учнями ЗОШ№3 ім.Героя України Романа Точина м.Ходорів та викладачами і вихованцями школи мистецтв провели надзвичайно насичений та цікавий вечір "Нехай струни мої лунають...".