Щотижнева оперативна нарада в міського голови

Дата: 21.03.2018 10:27

16 березня 2018 року  під головуванням в.о.міського голови Марії Гавінської відбулася щотижнева оперативна нарада за участю керівництва міської ради,  старост старостинських округів, керівників відділів, установ  та підприємств.

На нараді проведено аналіз виконання попередніх доручень та обговорено питання про  організацію збору твердих побутових відходів в населених пунктах громади, про процедуру погодження надання в оренду водних об’єктів, про підготовку до проведення чергової сесії міської ради, про проведення толоки до Великодніх свят, про графік  включення та виключення вуличного освітлення, про порядок надання дотацій на безповоротній основі за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби,  про інформування щодо погіршення погодніх умов, про дослідження КП «Доля» щодо поховань воїнів УПА на території населених пунктів, які входять до складу  ОТГ.

Участь в нараді взяли представники кредитної спілки «Вигода», які ознайомили присутніх з  видами та умовами кредитів, які надаються спілкою.