На засіданні Координаційної ради обговорили питання про покращення якості функціонування медустанов Ходорівщини

Дата: 15.03.2018 10:12

9 березня відбулось засідання Координаційної ради з питань діяльності та функціонування закладів охорони здоров’я Ходорівської ОТГ при виконавчому комітеті Ходорівської міської ради, до складу якої входять медичні працівники – В.Жигало, Н.Гісь, О.Герич, М.Закорчемна, представники громадських організацій М.Носик, М.Калинець, громадська діячка, лікар за фахом Д.Костур, депутат міської ради Н.Макогін, члени виконавчого комітету І.Коцовський, В.Ревер, староста Вербицького старостинського округу Ю.Добуш. Координаційну раду очолює заступник міського голови О.Мельник.

Учасники засідання обговорили питання реалізації програми «Доступні ліки», рішень виконавчого комітету Ходорівської міської ради «Про вжиття заходів щодо покращення надання медичних послуг жителям Ходорівської ОТГ» та «Про вжиття заходів щодо перегляду договорів оренди нерухомого майна КЗОЗ «Ходорівська міська лікарня»», реорганізації стоматологічного відділення.