ОГОЛОШЕННЯ! Заміщення вакантної посади!

Дата: 12.04.2017 10:09

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради (юридична адреса: 81750, Львівська область, Жидачівський район, м. Ходорів, вул. Львівська, 39, контактний телефон: (0979879404) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: керівника комунального навчально-виховного комплексу “Загальноосвітнього навчального закладу-дошкільного навчального закладу” Ходорівської міської ради Львівської області №10 імені братів Олійників с.Піддністряни , що розташована за адресою: 81722, Львівська область, Жидачівський район, м. Ходорів, вул. Ходорівська, буд. 50 а.

Вимоги до посади:

- громадянство України;

- вища педагогічна освіта  на рівні спеціаліста або магістра;

- стаж педагогічної роботи не менше 3-х років;

- володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами;

- вільне володіння державною мовою;

- високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Умови оплати праці: посадовий оклад керівника загальноосвітньої школи  становить 4128  грн.  Керівнику школи здійснюється виплата надбавок, допомоги на оздоровлення, надається щорічна грошова винагорода  у розмірах, визначених ст. 57 Закону України «Про освіту», виплачується надбавка за престижність праці, а також можуть встановлюватися інші види матеріального заохочення у відповідності до чинного законодавства.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається cекретарем конкурсної комісії (0979879404).

Документи подаються до відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради, за адресою: 81750, Львівська область, Жидачівський район, м. Ходорів, вул. Львівська, 39, (протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії міської ради такі документи:

- заява на ім’я голови конкурсної комісії щодо участі в конкурсі на посаду;

- біографічна довідка;

- копія документів, що посвідчують особу, ідентифікаційного коду;

- ксерокопія трудової книжки;

- копії документів про освіту;

- документ про стан здоров’я;

- мотиваційний лист довільної форми;

- перспективний план розвитку навчального закладу.

Конкурсний відбір проходить у два етапи:

- 11.04.2017р.- 10.05.2017р.– подання претендентом на посаду керівника комунального навчально-виховного комплексу “Загальноосвітнього навчального закладу-дошкільного навчального закладу” Ходорівської міської ради Львівської області №10 імені братів Олійників с.Піддністряни документів, зазначених вище в оголошенні;

- на протязі 5 днів після спливу строку подання документів – проведення претендентом на посаду керівника комунального навчально-виховного комплексу “Загальноосвітнього навчального закладу-дошкільного навчального закладу” Ходорівської міської ради Львівської області №10 імені братів Олійників с.Піддністряни презентації перспективного плану розвитку школи, вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа та перспективного плану розвитку школи.