Сурми звитяги

Дата: 30.10.2017 10:05

В Ходорівській ОТГ відбувся І тур 18 Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», в якому взяла участь  найталановитіша молодь зі всієї громади, а це - окремі виконавці та творчі колективи загальноосвітніх та позашкільних навчальних установ. Конкурсанти продемонстрували свій творчий доробок, що вразив розмаїттям музичних і віршованих творів, вдалим підбором матеріалу та високим рівнем сценічної культури. Широко були представлені твори, народжені Революцією Гідності, мелодійні українські пісні та повстанські вірші.

Призові місця учасники фестивалю виборювали у різних номінаціях:

«Художнє читання»:

І місце -  Ю.Кліщ (ЗОШ І-ІІІст. №1 м.Ходорів), Р.Стасів (НВК №11 с.Чорний Острів), А.Кравець (НВК №10 ім. братів Олійників с.Піддністряни), С.Марків (ЦДЮТ);

ІІ місце - Р.Буняк (ЗОШ І-ІІІст. №2 м.Ходорів), А.Пундор (НВК №10 ім. братів Олійників с.Піддністряни), Б.Стахів (ЗОШ І-ІІІст. №2 м.Ходорів), Х.Клак (ЗОШ І-ІІІст. №3 ім. Героя України Р.Точина м.Ходорів), В.Герман (ЗОШ І-ІІІст. №6 с.Дев?ятники), І.Кузик (ЗОШ І-ІІІст. №5 с.Грусятичі);

ІІІ місце - Є.Вівтоненко (ЗОШ І-ІІІст. №8 с.Вибранівка) Л.Долик (ЦДЮТ,) С.Сидорова, Т.Гнатик, М.Пізь, А.Пашко (ЗОШ І-ІІІст. №1 м.Ходорів), М.Кравець, І.Миндюк (ЗОШ І-ІІІст. №3 ім. Героя України Р.Точина м.Ходорів).

«Героїко-патріотична хореографічна композиція»:

І місце - гурток народного танцю ЦДЮТ з композицією «Вишивальниці» та  танцювальний колектив ЗОШ І-ІІІст. №2 м.Ходорів  з композицією «Господи, збережи Україну»;

ІІ місце -  колектив «Росинка» ЗОШ І-ІІІст. №5 с.Грусятичі  з композицією «Чорна вишиванка».

«Вокал»:

І місце - І.Миндюк (ЦДЮТ), Н.Колобич (НВК №23 с.Кам?яне), В.Івановська (НВК №11 с.Чорний Острів);

ІІ місце - А.Пашко (НВК №11 с.Чорний Острів), І.Штурмак (ЦДЮТ), Д.Дубик (НД с.Бородчиці), С.Гостра (ЗОШ І-ІІст.№16 с.Дуліби, авторська пісня);

ІІІ місце – Р.Пилип (НВК№10 ім. братів Олійників с.Піддністряни), В.Гвоздевич (ЗОШ І-ІІст.№22 с.Загірочко), В.Мудрик (ЗОШ І-ІІІст. с.Вибранівка), С.Струк (ЗОШ І-ІІст. №12 с.Бориничі), Т.Клапко (ЗОШ І-ІІІст. №6 с.Дев?ятники), Р.Стасів (НВК №11 с.Чорний Острів).

«Вокальні ансамблі»:

І місце - «Росинка» (ЗОШ І-ІІІст. №3 ім. Героя України Р.Точина м.Ходорів) та «Ходорівчанка» (ЗОШ І-ІІІст. №1 м.Ходорів);

ІІ місце – колектив «Едельвейс» (ЗОШ І-ІІІст. №5 с.Грусятичі).

Вокальні  дуети:

І місце - Д.Гринишин та А.Чех (ЗОШ І-ІІІст. №2 м.Ходорів);

ІІ місце – дует «Любисток» (ЗОШ І-ІІІст. №5 с.Грусятичі).

Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу відбудеться 3-6 листопада 2017р. у Львівському міському Палаці культури ім. Г.Хоткевича, гала-концерт та вручення нагород і дипломів переможцям - 28 листопада 2017 року відбудеться на найпрестижнішій сцені України – Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької.