УВАГА! ПРОЕКТИ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ!

Дата: 24.10.2017 09:57

Результат пошуку зображень за запитом "регуляторні акти"

ПОВІДОМЛЕННЯ

Ходорівська міська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Ходорівської об’єднаної територіальної громади» та «Про затвердження Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розміщення засобів зовнішньої реклами, що перебуває у комунальній власності Ходорівської об’єднаної територіальної громади».

Дані проекти та аналіз регуляторного впливу розміщені на офіційному сайті Ходорівської міської ради в рубриці «Регуляторна політика» 24.10.2017 р..

Даними Правилами розміщення зовнішньої реклами на території Ходорівської об’єднаної територіальної громади та Порядком визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розміщення засобів зовнішньої реклами, що перебуває у комунальній власності Ходорівської об’єднаної територіальної громади пропонується механізм регулювання фінансово-правових відносин між виконавчим комітетом Ходорівської міської ради та суб’єктами господарювання незалежно від форми власності та підпорядкованості, що виникають у процесі розміщення зовнішньої реклами на об’єктах, які перебувають у комунальній власності  Ходорівської об’єднаної територіальної громади, визначається чіткий порядок ціноутворення, порядок оплати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з моменту офіційного оприлюднення регуляторного акта та аналізу впливу і надсилаються на адресу Ходорівської міської ради (81750,м.Ходорів вул.Грушевського,38 Львівська область).