Богдан Луців з Бортник один із переможців всеукраїнського конкурсу малюнків

Дата: 25.10.2017 09:39

Цьогорічний Конкурс «Омріяна Україна» був непростим - до оргкомітету надійшло понад 5 тисяч художніх робіт! Після тривалих консультацій та розгляду конкурсних робіт вдалося визначити переможців, їх 26 і серед них Богдан Луців. Богдан - учень Центру дитячої та юнацької творчості м.Ходорова, йому 12 років і живе він в с.Бортники.  Юний художник намалював місто майбутнього, у якому зручно жити серед садів і парків поруч із новинками науково-технічного прогресу. Призерами конкурсу стали також Юлія Медюх, Павліна і Лілія Краївські. Малюнки Переможців та Призерів були презентовані на виставці, яка пройшла в Києві просто неба, під Аркою дружби народів.

Вітаємо наших учасників та їх наставників, які в черговий раз довели що мрії збуваються. Мрійте! І Україна день за днем ставатиме все більше схожою на Омріяну!