ПЕРШИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЗИМОВОГО ФОЛЬКЛОРУ «РІЗДВЯНА ФЕЄРІЯ»

Дата: 24.01.2018 09:31

20 січня 2018 року на території Ходорівської об’єднаної територіальної громади, а саме у селі Черемхів Молодинчецького старостинського округу пройшов Перший фестиваль зимового фольклору «Різдвяна феєрія», на добрий початок якого благословив о.Юрій Мончак. Участь у фестивалі взяли 10 колективів народних домів громади, які презентували театралізовані дійства «Вертеп» і «Василь та Маланка»: НД с.Бортники (кер.Мар’яна Лужецька), НД с.Садки (кер.Катерина Замойська), НД с.Загірочко (кер.Любов Піняк), НД с.Добрівляни (кер.Зеновія Панат), НД с.Чорний Острів (кер.Марія Лопушанська), НД с.Грусятичі (кер.Марія Афтаназів), НД с.Вербиця (кер.Оксана Кулинич), НД с.Городище (кер.Ганна Гамкало), НД с.Жирова (кер.Юлія Білоус), Молодинчецького старостату (с.Молодинче, с.Підліски, с.Черемхів та с.Новосільці, кер.Руслана Церковна, муз.керівник Іван Костишин). На згадку про участь у фестивалі учасники отримали грамоти від відділу культури та пам’ятні подарунки (образи) від голови Ходорівської ОТГ Олега Коцовського. Із привітальними словами до всіх присутніх звернулися представники влади: секретар Ходорівської міської ради Марія Гавінська, заступник голови Ходорівської ОТГ з гуманітарних питань Ольга Мельник та староста Молодинчецького округ Надія Януш. Підтримати колективи, які виступали, приїхали старости всіх старостатів нашої громади. Глядачі отримали чудові позитивні емоції та побажання здоров’я, радості, добра, достатку та миру на новий 2018 рік.