"РОКИ ЛЮДИНІ ДО ЛИЦЯ"

Дата: 04.10.2017 09:30

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року щорічно відзначає цей день. Це не лише можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, а й нагода до роздумів щоо подальшої долі людства, його культури, взаємозв'язку поколінь. Людина, яка дожила до похилого віку гідна поваги, адже не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років.

Ходорівська об'єднана територіальна громада теж не залишається осторонь та запрошує відвідати літературно-музичну світлицю: "РОКИ ЛЮДИНІ ДО ЛИЦЯ", яка відбудеться 6 жовтня 2017 року о 16.00 год. у КЗ "Палац культури м. Ходорів".