“Водохреща” на Дністрі в Кам`яному

Дата: 24.01.2018 09:22

Водохреща – одне з головних християнських свят. Воно починається ввечері 18 січня, коли всі православні відзначають Водохресний Святвечір Хрещення Господнє (Водохреща). Цей день знаменує кінець Різдвяних Свят, які проходять в період з 7 по 19 січня. Головним святковим обрядом є купання в ополонці.

Таких традицій дотримуються багато вірян нашого краю. Знаючи, що з кожним роком стає все більше бажаючих зануритися в освячену воду в річці Дністер староста Піддністрянського старостинського округу Ростислав Сомик разом з друзями не тільки зініціював  проведення обряду Водохреща в Кам`яному, але й разом з 6-ти річним сином Максимом взяв участь в купанні в ополонці.

Настоятель місцевої Церкви о.В.Боднар провів освячення води, а потім всі бажаючі змогли зануритися в крижану воду та поласувати смачним кулішем та шашликами, приготовленими  на вогні на березі Дністра.