ХОДОРІВСЬКА ОТГ ВІДСВЯТКУВАЛА ДЕНЬ ВИШИВАНКИ!!!

Дата: 19.05.2017 09:22

Святкування розпочалось о 13.00 год. біля Палацу культури виставкою робіт майстринь нашого краю: Ольги Возниці, Людмили Хлопоніної-Зубрицької, Стефанії Білозьорової, Галини Кіт, Ольги Яценко, Ірини Терлак, Наталії Гладкої.
    Святковий флешмоб "УКРАЇНУ ЛЮБЛЮ - ВИШИВАНКУ ОДЯГНУ" за участю маленьких талановитих танцюристів підготували та провели керівник підготовчих груп народного самодіяльного ансамблю танцю "Наддністрянка" Леся Семчій та провідний методист відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради Наталія Павловська. На завершення у виконанні учениці Чорноострівського НВК Василини Івановської прозвучала пісня "Україна-вишиванка" під час якої у небо злетіли синьо-жовті кульки.