Вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва !

Дата: 09.11.2017 09:13

Шановні працівники культури !

Сердечно вітаю Вас з професійним святом -   всіх тих, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу !

Культура незримою силою формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Багата талантами наша земля – мешканці Ходорівської громади володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Їхня самовіданна творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Нашій громаді потрібна сучасна  культура, звернена до майбутнього,  але й укорінена в могутні традиції.  Хай вона буде відкритою і доступною кожному. Вірю, що професіоналізм та душевність наших працівників будуть успішно на це працювати.

Високо ціную Ваш вагомий внесок  у  розвиток національної культури.  Без  Вашої  підтримки та розуміння,  без Вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни в рідній Ходорівській ОТГ.

Здоров’я, добра,   реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії  і  мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою голова

Ходорівської об’єднаної територіальної громади                                                        Олег КОЦОВСЬКИЙ