Вітаємо міського голову Олега КОЦОВСЬКОГО з високою відзнакою!

Дата: 06.07.2017 09:05

Фото без описуФото без опису

Міського голову Ходорівської об’єднаної територіальної громади Олега Коцовського нагороджено грамотою Верховної Ради України та медаллю  за вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування , соціально-економічний і культурний розвиток територіальних громад, сумлінну працю та з нагоди 25-річчя  Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування  «Асоціація  міст України».

Відзнаку Олегу Теодоровичу  вручено  під час урочистого заходу з нагоди 25-річчя заснування  Асоціації міст України, який відбувся  30 червня  2017 року в Києві.

Аоціація міст України - це структура, яка у своїх рядах зібрала кращих експертів та аналітиків країни, міських голів обласних та районних центрів заради розвитку країни та самостійних громад.

Навіть у найскладніші часи Асоціація міст залишалася вірним другом органу місцевого самоврядування. Завдяки активній та злагодженій роботі цього органу впроваджується реформа децентралізації та реформи у інших сферах, які надзвичайно важливі для усіх міст. І реальні ефективні кроки децентралізації є ще одним підтвердженням усім очільникам міст того, що процеси, які ініціює Асоціація міст України – спрямовані на розвиток громад.

Урочистий  захід відбувся в приміщенні НСК "Олімпійський", в ньому взяли участь близько 800 осіб, серед яких Президент України Петро Порошенко, мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко, представники Уряду та парламенту, почесні гості, представники іноземних партнерів Асоціації, представники громад-членів АМУ.

Під час заходу презентовано Стратегію розвитку АМУ до 2022 року.