Протокол №1 Засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора НВК №10 с.Піддністряни ім.братів Олійників

Дата: 30.05.2017 08:40

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету

Ходорівської міської ради

Жидачівського району Львівської області

osvitakhodoriv@gmail.com

Протокол  №1

Засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів

на заміщення вакантної посади директора

НВК №10 с.Піддністряни ім.братів Олійників

11.05.2017р.                                                     м.Ходорів, вул.Львівська,39

Присутні:

Голова конкурсної комісії:

– Мельник Ольга Володимирівна, заступник міського голови;

Секретар конкурсної  комісії:

• Петришин Роксолана Дмитрівна, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту;

Члени конкурсної комісії:

• Калинець Наталія Ігорівна, керівник відділу освіти, молоді та спорту;

• Добуш Неля Михайлівна, директор ЗОШ І-ІІ ст. №14 с.Вовчатичі;

• Тянюгіна Тетяна Василівна, директор ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Ходорів;

• Нагірна Уляна Тарасівна, інспектор з кадрів відділу освіти молоді та спорту;

• Пивовар Тетяна Романівна, голова батьківського комітету НВК №10 ім. братів Олійників с.Піддністряни;

• Зубрицька Людмила Петрівна, представник педагогічного колективу НВК №10 ім. братів Олійників с.Піддністряни.

Відсутні – Макогін Надія Паньківна, голова постійної депутатської комісії з питань медицини, освіти, культури, туризму, історико-культурної спадщини, молодіжної політики та спорту Ходорівської міської ради.

Порядок денний:

1. Розгляд та вивчення конкурсною комісією матеріалів, поданих на заміщення вакантної посади директора НВК № 10 с.Піддністряни ім. братів Олійників.

2. Співбесіда з Гаєм М.В., претендентом на вакантну посаду директора НВК № 10 ім. братів Олійників с.Піддністряни.

3. Визначення переможця конкурсу на посаду директора НВК №10 ім.братів Олійників с.Піддністряни.

1. Слухали:

Петришин Роксолану Дмитрівну, яка ознайомила присутніх з поданими документами, мотиваційним листом і перспективним планом розвитку навчального закладу від кандидата Гая М.В., в.о.директора НВК№10 ім.братів Олійників с.Піддністряни на зайняття вакантної посади директора НВК №10 ім.братів Олійників с.Піддністряни.

Документи подані 19.04.2017р до секретаря конкурсної комісії, про що свідчить запис у журналі реєстрацій конкурсних заяв. Документи оформлені належним чином, згідно Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної власності Ходорівської міської ради Львівської області, і можуть бути допущенні до участі в конкурсі.

До 17.00 год 05.05.2017 року жодних заяв від інших кандидатів на заміщення вакантної посади директора НВК №10 ім. братів Олійників с.Піддністряни у відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради не надходило.

Вирішили: документи Гая М.В., претендента на заміщення вакантної посади директора  НВК №10 с.Піддністряни, оформлені належним чином, згідно Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної власності Ходорівської міської ради Львівської області, і можуть бути допущенні до участі в конкурсі.

1. Слухали:

Гая Миколу Васильовича, який ознайомив присутніх з моделлю управління, напрямками діяльності НВК №10 ім.братів Олійників с.Піддністряни, пріоритетом школи, планом розвитку школи, очікуваними результатами виконання плану розвитку НВК на 2017 – 2021 р.р.

Виступили:

Мельник Ольга Володимирівна, яка зазначила високий рівень підготовленого перспективного плану розвитку НВК №10 ім.братів Олійників та закликала інших членів висловити свою думку чи поставити запитання Гаю М.В.

Виступили:

• Пивовар Тетяна Тарасівна, яка від імені батьківського колективу НВК №10 ім. братів Олійників с.Піддністряни підтримала кандидатуру Гая М.В. на посаду директора навчального закладу.

• Зубрицька Людмила Петрівна, яка повідомила, що Микола Васильович створив у колективі сприятливий соціально- психологічний клімат, вдало здійснює організацію та керівництво роботою НВК. Як заступник та в.о. директора дотримується демократичного стилю керівництва. Педагогічні працівники підтримують кандидатуру Гая М.В. на посаду директора навчального закладу.

1. Слухали:

Мельник Ольгу Володимирівну, яка  винесла пропозицію голосування на заміщення вакантної посади директора НВК №10 ім.братів Олійників с.Піддністряни проводити у відкритій формі.

Голосували:

«за» - 8 (вісім);

«проти» - 0 (нуль);

«утримались» - 0 (нуль).

Вирішили:

Голосування на заміщення вакантної посади директора НВК №10 ім.братів Олійників с. Піддністряни провести у відкритій формі.

Виступили:

• Калинець Наталія Ігорівна, яка  повідомила про те, що Гай М.В. у своїй діяльності дотримується Конституції України, Закону України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказів та інструктивних листів відділу освіти, молоді та спорту, компетентний у шкільній документації.

1. Визначити переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора НВК №10 ім.братів Олійників с. Піддністряни Гая Миколу Васильовича.

2. Рекомендувати керівнику відділу освіти, молоді та спорту  призначити Гая Миколу Васильовича на посаду директора НВК №10 ім.братів Олійників с.Піддністряни та укласти контракт терміном на 5 років.

Голосували:

«за» - 7 (сім);

«проти» - 0 (нуль);

«утримались» - 0 (нуль);

не голосували – 1 (один)

Голова конкурсної комісії:                                         О.В.Мельник

Секретар конкурсної комісії:                                              Р.Д.Петришин

Члени конкурсної комісії:                                          Н.І.Калинець

Н.М.Добуш