Договір про співпрацю з Ратнівською селищною радою Волинської області

Дата: 24.07.2017 08:34

На запрошення Ратнівського селищного голови Володимира Кулика, делегація від Ходорівської міської ради, до складу якої входили  міський голова О.Коцовський,  секретар ради М.Гавінська, заступник міського голови з гуманітарних питань О.Мельник, депутат міської ради В.Басараб, старости Н.Януш, Г.Краївська, С.Соколик, О. Пивовар, Р.Сомик, Р.Зошій, начальники відділів О.Лаб’як, Х.Вівчар, керівник народної фото відеостудії «Луг» Б.Бирич, фотомитець В.Олеськів, редактор газети «Ходорівщина» М.Краївська,  народний гурт троїстих музик «Візерунки», брала участь в святкуванні 817 річниці з дня заснування Ратного.

На протязі двох днів представники Ходорівщини мали змогу поспілкуватися із сільськими головами, депутатами, працівниками органів місцевого самоврядування, ознайомитись із визначними історичними місцями, природною красою  лісів та озер Ратнівського району.

Незабутні враження залишилися після відвідування меморіального комплексу жертвам фашизму й історичного музею у селі Кортеліси. Наша делегація взяла участь в урочистостях з нагоди відзначення 73-ї річниці визволення району від фашистських загарбників та 817- ліття селища, у покладанні квітів до Обеліска слави, пам’ятногоХреста борцям за волю та незалежність України, п ам’ятника воїнам-афганцям, на Братських  могилах, до дошки пам’яті загиблим військово-службовцям, білборду Небесної сотні.
   Під час урочистої частини святкувань у парку відпочинку на березі річки Прип’ять Ратнівський селищний голова В.Кулик і міський голова Ходорівської ОТГ О.Коцовський підписали Договір про налагодження партнерських відносин і співпраці між Ходорівською об’єднаною територіальною громадою Львівської області та Ратнівською селищною радою Волинської області, текст якого зачитала секретар ради М.Гавінська.

Міський голова подарував господарям картину із зображенням духовних святинь Ходорова, а Х.Вівчар, О.Мельник, гурт «Візерунки» презентували ратнівчанам мистецькі дарунки.