Тренінг „Ідея змінює країну"

Дата: 26.04.2017 07:47

Результат пошуку зображень за запитом "тренінг"

26 квітня, об 11 год. в актовій залі Ходорівської загальноосвітньої школи № 3 імені  Романа Точина відбудеться тренінг „Ідея змінює країну”, які проводяться відповідно до плану заходів відділу молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації на 2017 рік та Обласної програми „Молодь Львівщини” на 2016-2020 роки.

Мета даного заходу – активізувати молодих люде, сформувати і розвинути суспільно-активне молоде покоління. Лекторами та тренерами виступають лідери обласних громадських організацій, керівники відповідних підрозділів.

За підсумками проведених виїздів будуть відібрані найкращі ідеї, а їхні автори зможуть взяти участь у Форумі ідей, який відбудеться наприкінці травня у м. Львові.