Офіційні документи

На даній сторінці оприлюднюються офіційні документи громади: розпорядження, рішення, проекти рішень.

Критерії пошуку документів:

Рішення міської ради
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Щебликіні Софії Богданівні (заПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Щебликіні Софії Богданівні (за межами населеного пункту Ходорівської міської ради Жидачівського району, Львівської області)виробництва Щебликіні Софії Богданівні (за межами населеного пункту Ходорівської міської ради Жидачівського району, Львівської області) межами населеного пункту Ходорівської міської ради Жидачівського району, Львівської області)
35 сесія VIII скликання
1 файл