Офіційні документи

На даній сторінці оприлюднюються офіційні документи громади: розпорядження, рішення, проекти рішень.

Критерії пошуку документів:

Рішення міської ради
Про внесення змін до рішення ХХХІІ сесії VIII-го скликання Ходорівської міської ради № 2992 від 19.09.2019 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі (господарський двір) Труш Ігорю БогданПро внесення змін до рішення ХХХІІ сесії VIII-го скликання Ходорівської міської ради № 2992 від 19.09.2019 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі (господарський двір) Труш Ігорю БогдПро внесення змін до рішення ХХХІІ сесії VIII-го скликання Ходорівської міської ради № 2992 від 19.09.2019 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі (господарський двір) Труш Про внесення змін до рішення ХХХІІ сесії VIII-го скликання Ходорівської міської ради № 2992 від 19.09.2019 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі (господарський двір) Труш Ігорю Богдановичу (с.Дроховичі, вул.Галицька (вул.Дзержинського),2, Жидачівського району, Львівської області)»Богдановичу (с.Дроховичі, вул.Галицька (вул.Дзержинського),2, Жидачівського району, Львівської області)»ановичу (с.Дроховичі, вул.Галицька (вул.Дзержинського),2, Жидачівського району, Львівської області)»вичу (с.Дроховичі, вул.Галицька (вул.Дзержинського),2, Жидачівського району, Львівської області)»
Рішення міської ради
Про внесення змін до рішення ХХХІV сесії VIII-го скликання Ходорівської міської ради № 3333 від 12.12.2019 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства Крупі Ігорю ВолодимировичуПро внесення змін до рішення ХХХІV сесії VIII-го скликання Ходорівської міської ради № 3333 від 12.12.2019 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства Крупі Ігорю Володимировичу (Про внесення змін до рішення ХХХІV сесії VIII-го скликання Ходорівської міської ради № 3333 від 12.12.2019 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства Крупі Ігорю Володимировичу (за межами населеного пункту на території Чорноострівського старостинського округу, Жидачівського району, Львівської області)»за межами населеного пункту на території Чорноострівського старостинського округу, Жидачівського району, Львівської області)» (за межами населеного пункту на території Чорноострівського старостинського округу, Жидачівського району, Львівської області)»