Дата: від до Скинути

До уваги внутрішньо переміщених осіб:в  середу, 19 жовтня в Палаці культури м.Ходорова, можна отримати продуктові набори для найбільш вразливих категорій від "Карітасу" Стрийської єпархії УГКЦ

До уваги внутрішньо переміщених осіб:в середу, 19 жовтня в Палаці культури м.Ходорова, можна отримати продуктові набори для найбільш вразливих категорій від "Карітасу" Стрийської єпархії УГКЦ

В середу , 19 жовтня 2022 року об 11.00.год. буде проводитися видача продуктових наборів для найбільш вразливих категорій осіб з числа ВПО, які тимчасово проживають на території Ходорівської громади.

15:05 17.10.2022

ВІТАННЯ  ВЕТЕРАНА  УПА  Володимири Білінської

14 жовтня Покрова Пресвятої Богородиці – свято для всіх людей, а особливо для українців, бо це і день створення Української Повстанської Армії, День українського козацтва. І звичайно - це свято є особливим для тих, хто сьогодні зі зброєю в руках боронить нашу землю від ворога на сході України. Також цього дня ми вшановуємо тих, хто захищав рідну землю.  Це – ветерани, котрі воювали на фронтах війни, чий ратний подвиг і самопожертва стала символом людського духу і відваги.

13:48 15.10.2022