Ходорівська міська територіальна громада
Львівської області

Синоптики попереджають про високий ризик виникнення пожеж

Дата: 18.06.2026 16:42
Кількість переглядів: 91

Фото без опису

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології, на території Львівської області та міста Львова найближчими днями зберігатиметься високий і надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Такі погодні умови суттєво підвищують ризик виникнення та швидкого поширення пожеж у природних екосистемах.

Зокрема, до кінця доби 18 червня та протягом 19–21 червня на території Львівської області прогнозується надзвичайна (5 класу) та висока (4 класу) пожежна небезпека. У Львові до кінця доби 18 червня та 19–20 червня очікується висока (4 класу) пожежна небезпека, а 21 червня – надзвичайна (5 класу).

У разі виявлення загоряння необхідно негайно повідомити Службу порятунку за номером 101.

Закликаємо жителів громади дотримуватися правил пожежної безпеки та відповідально ставитися до збереження довкілля і безпеки людей.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень