Ходорівська міська територіальна громада

Мужність та відвага крізь покоління

Дата: 08.12.2022 12:05

Фото без опису

Минулий тиждень у ЗЗСО І-ІІ ст. з ДВ N 22 с. Кам'яне пройшов у підготовці до Дня Збойних Сил України.Найменші школярики малювали малюнки військовим з побажаннями якнайшвидшої перемоги, писали листи захисникам та захисницям, розгадували кросворди на військову тематику. Вчителі провели бесіди та виховні години" Мужність та відвага крізь покоління".

А найголовніше, зібрали допомогу на передову. Велике спасибі всім батькам, які долучилися до цієї акції.

І діти, весь персонал школи збирали  все необхідне. Всі поставилися з великою відповідальністю до цієї справи.

В суботу наша допомога була відправлена волонтерами з м.Ходорів у м . Покровськ Донецької обл. А в понеділок ми вже отримали фото та відео з фронту. Діти дуже переживали, чи дійдуть їхні листи та подарунки до воїнів. Адже в цих листах любов і частинка душі кожної дитини.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису