Під час різдвяних свят Молодіжна рада організувала традиційне театралізоване дійство – Маланку

Дата: 21.01.2022 08:38

13 січня з колядою та Маланкою члени Молодіжної ради ходили вулицями Ходорова. Вони відвідали міську раду, ЦНАП, лікарню, міський ринок, а також хлібопекарню, підприємства «Дунапак», «М’ясокомбінат» та місця громадського харчування, де їх радо зустрічали.

Задум ходити з Маланкою виник у голови Молодіжної ради Марти Макух, який відразу підтримав її заступник Іван-Станіслав Духній. Він і придумав сценарій та відточував ролі з персонажами. Члени молодіжної ради вдячні ходорівчанину Олегу Зяї, який погодився виконувати головну роль - Маланки та музиканту, завдяки якому коляда звучала яскраво і весело - Івану Афтаназіву. Інші ролі виконували: Ярина Мочарська, Ольга Карачевська-Герман (кози), Марта Макух (Василь), Іван-Станіслав Духній (жид), Василина Івановська (жидівка), Роксолана Мудра, Ілона Кутна, Наталія Ленцак (колядники).

Головною метою учасників Молодіжної ради було нагадати, що різдвяні свята - не лише застілля, але й час пригадати та відновити наші традиції.