Відійшов наш Маестро у інший кращий світ

Дата: 30.05.2021 02:10

28 травня перестало битися серце шляхетної, світлої людини, людини великої душі, високоморального й талановитого диригента , скромного композитора, який багато віршів поклав на музику, ніколи не признаючись, що це його музика чи оранжування.

Богдан Іванович Катола відійшов у вічність на 78 році, залишивши після себе глибокий слід у духовному та світському житті рідного села Сугрів та міста Ходорова. Завжди чуйний, уважний до всіх, він дуже любив людей і музику . Волів бути в тіні, не хизуючись собою, бо так диктувала йому його скромність, його життєве кредо.

Скільки переспівано пісень, дано концертів разом з ним...

Нехай рідна земля прийме його у свої обійми легко і мило як дорогого сина, що завше умів цінувати Божу благодать і ласку.

Вічна Тобі пам'ять, наш дорогий Маестро!

Низько схиляємо голови у глибокій скорботі, а світлі спогади назавжди залишаться про Тебе у наших серцях. Сумуємо разом з родиною, поділяємо їх біль та горе і просимо Всевишнього дати сил перенести цю важку втрату, а душу покійного прийняти в Царство небесне.

З щирими співчуттями Печена Юлія Йосипівна – колишній директор Сугрівської ЗОШ І-ІІ ст. з родиною, Гуменна Оксана Володимирівна з родиною Терлак Степан та Володимира разом з учасниками хору села Сугрів.

Ходорівська міська рада розділяє біль втрати і співчуває родині, колегам і товаришам світлої пам'яті Богдана Івановича, який вміло і віртуозно керував народним аматорським чоловічим вокальним ансамблем "ДІБРОВА" Палацу культури міста Ходорова, докладав зусиль і таланту задля розвитку культури нашого краю.

Вічна пам'ять!