Вітаємо з Міжнародним днем культури

Дата: 15.04.2021 15:27

Шановні працівники культури та всі причетні! Прийміть найщиріші вітання  з міжнародним днем культури.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті.

Сьогодні за наші духовні цінності, за нашу українську культуру б’ються наші воїни на Сході країни. Сьогодні пісня, музика, красне слово, мистецтво стали запорукою зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо гуманітарних цінностей.

Бажаємо Вам  щедрих творчих ужинків, натхнення, та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю.

Ходорівська

міська територіальна громада

та міський голова                                                                 Олег Коцовський