У школах продовжується дистанційне навчання

Дата: 28.03.2021 15:49

Минув перший тиждень дистанційного навчання у школах Ходорівської міської територіальної громади. Відповідно до протоколу останнього засідання комісії ТЕБ і НС дистанційне навчання продовжиться  до виходу Львівської області із «червоної» зони карантину. Адміністрації шкіл розробили розклади онлайн занять так, щоб не перенавантажувати учнів, але й якісно подавати навчальний матеріал. Вчителі використовують для проведення дистанційних занять інтернет платформи ZOOM, Google Meet, Google Classroom або підключились до всесвітньої мережі G-Suite for Education, поєднують синхронні та асинхронні заняття. Також, для організаційних питань щодо ведення освітнього процесу користуються соціальними мережами та мобільними додатками. Звичайно, перейшовши на дистанційне навчання, як вчителі так і батьки зіткнулися із рядом різноманітних перешкод. Тут важливий контакт і спілкування між батьками, учнями  і вчителями, щоб не допускати прогалин у навчанні, виправляти недоліки. Проте, маючи досвід – є перспектива вдосконалюватися. Нагадуємо, що учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році. Відповідний наказ МОН від 03.03.2021 №273 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.03.2021 за №338/35960.

Бажаємо школярам успіхів у навчанні, батькам – розуміння і витримки, а вчителям – наснаги і нових ідей.

Будьте здорові, все буде на «відмінно»!