Мобільна бригада БО «Львівська освітня фундація» у Ходорівській ОТГ

Дата: 18.09.2019 14:44

14.09.2019 року в рамках проекту БО «Львівська освітня фундація» відбувся виїзд Мобільної бригади вузьких спеціалістів у Ходорівську об’єднану територіальну громаду. Саме проект Мобільна бригада ЛОФ створений з метою надання консультаційної допомоги родинам із дітьми в складних життєвих обставинах, які проживають у віддаленій місцевості і не мають доступу до вузьких спеціалістів.

Працівниками КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ходорівської міської ради та керівником проекту Г. Максимів підібрано склад команди лікарів у відповідності до потреб наших дітей, які належать до сімей у СЖО. У складі Мобільної бригади працювали реабілітолог, педіатр, отоларинголог та психолог. Окрім консультацій лікарів, сім’ї, які живуть за порогом бідності, отримали продуктові набори та медичні набори першої необхідності.

Працівники КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ходорівської міської ради щиро вдячні БО «Львівська освітня фундація»  та Мобільній бригаді за проведений огляд дітей та надані консультації лікарів, за можливість сімей в складних життєвих обставинах відчути себе потрібними.