У Залісках продовжується  будівництво нового моста

Дата: 16.10.2018 22:08

Слід відзначити, що це за десятки років будівництво моста такого масштабу у Львівській області. Довжина моста 181 метр. На даний час відбувається влаштування опор, буріння набивних палів на опори та їх бетонування, а також монтаж каркасів.

Головний розпорядник коштів - Державне агентство автомобільних доріг України, замовник робіт — Служба автомобільних доріг у Львівській області, виконавець робіт - ТОВ «Онур Конструкціонер Інтренешнл».

Нагадаємо про те, що у березні 2017 року у селі Заліски на ділянці Ходорів-Жидачів автодороги державного значення Стрий-Рогатин-Кропивницький-Знам’янка обвалилася пішохідна частина мосту через Дністер завдовжки 70 метрів. Спочатку заборона руху через міст поширилась лише на великогабаритні автомобілі. Зараз рух транспорту перекритий повністю, лише люди продовжують переходити через міст пішки.

На цей рік на відновлення моста через Дністер з державного бюджету виділено 50 млн.грн. Завершення будівельних робіт очікується у 2019 році.