«Жінка в політиці: сила в єдності». У Львові відбулася конференція за участю жінок – депутатів місцевих рад

Дата: 22.09.2018 20:15

21 вересня, на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась конференція "Жінка в політиці: сила в єдності".

Мета конференції - сприяти діалогу між посадовими особами і депутатками національного та місцевого рівнів для консолідації зусиль в напрямку забезпечення гендерної рівності та просування реформ в Україні.

Участь у конференції взяла секретар  Марія Гавінська, яка зазначила, що в Ходорівській ОТГ гендерна політика дотримана дуже добре, адже жінки-депутатки становлять 32% депутатського складу ради і дві з них очолюють профільні депутатські комісії.

"Ми прагнемо до того, щоб жінок у наших місцевих радах, як і у Верховній Раді - було більшість. Одним із наших завдань є домогтися гендерних квот. Ми хочемо захистити право жінок представляти інтереси жіноцтва у місцевих радах", - зазначила координатор ВГО "Українська демократична мережа" Любов Майборода.

До учасників конференції звернувся голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, який зазначив: "У Львівській ОДА працює дуже багато жінок, більшість директорів департаментів - жінки. Мабуть, тому ми і є успішними. Я дуже радію, коли жінки та дівчата мають можливість реалізувати себе. Я вірю у те, що симбіоз чоловічої впертості повинен бути підкріплений жіночим інтелектом та ніжністю".

Організатор - Всеукраїнська громадська організація «Українська Жіноча Демократична мережа» (УЖДМ).