Новини з виконкому

Дата: 18.09.2018 16:53

Під час засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради, яке відбулося під головуванням в.о. міського голови Марії Гавінської, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів. Зокрема, питання про кошторис для проведення поточного ремонту внутрішніх приміщень Народного дому в с.Садки (80 тис.грн.), про затвердження подання опікунської ради про доцільність призначення жительки с.Бородчиці  опікуном, про погодження  штатного розпису КНП «Ходорівська міська лікарня, про внесення змін до Ходорівського міського бюджету на 2018 рік (в межах кошторисних призначень) в галузі культури, про виділення коштів на виготовлення та встановлення пам’ятників загиблим учасникам АТО (с.Бортники).

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб прийнято рішення про надання дозволів на виготовлення ескізу намірів забудови земельних ділянок для будівництва та про присвоєння  адрес  на  житлові  будинки.

І вже традиційно  прийнято рішення про надання матеріальних  допомог жителям Ходорівської  міської об’єднаної територіальної громади згідно поданих заяв.