Інформація про надання гранту для студентів Львівської області на сплату навчання

Дата: 11.04.2018 09:19

До уваги студентів Ходорівської громади очної та заочної форми навчання, державних та комерційних вищих навчальних закладів України.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату 1 року навчання в ВНЗ.
   Участь у конкурсі безкоштовна
Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізаціі навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@cybershark.com.ua

Олексій Бернацький,
дир
ектор ТОВ СайберШарк та один з ініціаторів проекту Scholarship в Україні.