Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

ВІДВІДУВАННЯ СЕСІЙ ДЕПУТАТАМИ ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIII скликання 2016 рік

 

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Назва партії,

від якої обрано

депутата

 

І

 

І

 

ІІ

 

ІІІ

 

ІV

 

V

 

VІ

 

VІІ

 

VІІІ

 

ІХ

Всього

21.04.

05.05.

14.07.

11.08.

08.09.

22.09.

27.10.

10.11.

24.11.

22.12.

  1.  

Александрович

Руслан Євгенійович

"Українська Галицька Партія"

+

-

-

+

-

+

+

+

-

+

6

  1.  

Басараб

Володимир Євстахович

"Об'єднання "Самопоміч"

+

+

+

-

+

-

+

+

-

+

7

  1.  

Бончинський

Олег Остапович

"Українська Галицька Партія"

+

+

+

+

+

+

+

-

-

-

7

  1.  

Гавінська

Марія Дмитрівна

Партія "Блок Петра

Порошенка «Солідарність»

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

10

  1.  

Гай

Микола Васильович

Українська Партія

+

+

+

+

+

-

+

+

+

+

9

  1.  

Герич

Оксана Василівна

"Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

+

+

+

+

+

+

+

-

-

+

8

  1.  

Горачек

Мирослав Степанович

"Громадський рух

"Народний контроль"

+

+

+

+

+

-

+

-

+

-

7

  1.  

Деляновський

Олег Едвардович

Партія "Блок Петра

Порошенка «Солідарність»

+

+

+

+

+

+

+

-

-

-

7

  1.  

Дубовський

Василь Іванович

Всеукраїнське об'єднання

 "Свобода"

+

+

+

-

-

-

+

+

+

+

7

  1.  

Калинець

Наталія Ігорівна

Партія "Блок Петра

Порошенка «Солідарність»

+

-

+

+

+

+

+

+

+

+

9

  1.  

Кашинський

Тарас Володимирович

Всеукраїнське об'єднання

 "Свобода"

+

+

+

+

-

-

+

-

-

-

5

  1.  

Клапко

Роман Іванович

Українська Партія

+

+

+

-

-

+

-

-

-

+

5

  1.  

Купець

Іван Іванович

Партія "Блок Петра

Порошенка «Солідарність»

+

-

-

-

+

 

+

+

+

-

5

  1.  

Кутний

Мирон Миколайович

Партія "Блок Петра

Порошенка «Солідарність»

+

+

+

+

+

+

+

+

-

+

9

  1.  

Макарик

Оксана Євстахівна

Партія "Блок Петра

Порошенка «Солідарність»

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

10

  1.  

Макогін

Надія Паньківна

"Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

+

+

+

-

+

+

-

-

+

+

7

  1.  

Мартиняк

Іван Іванович

Всеукраїнське об'єднання

 "Свобода"

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

10

  1.  

Минурка

Наталія Володимирівна

Українська Партія

+

+

+

+

+

+

-

+

+

+

9

  1.  

Могильний

Василь Григорович

Партія "Блок Петра

Порошенка «Солідарність»

+

-

-

+

+

-

+

+

+

+

7

  1.  

Мокрицький

Сергій Володимирович

"Громадський рух

 "Народний контроль"

+

-

-

-

+

-

-

+

-

+

4

  1.  

Несімко

Любов Михайлівна

"Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

+

+

+

+

-

+

+

+

+

+

9

  1.  

Панат

Петро Антонович

Радикальна Партія

Олега Ляшка

+

+

+

+

+

+

+

-

+

+

9

  1.  

Папроцький

Роман Дмитрович

"Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

+

+

+

+

-

+

+

+

+

+

9

  1.  

Пастернак

Володимир Богданович

"Громадський рух

"Народний контроль"

+

-

-

-

+

-

-

+

+

+

5

  1.  

Ревер

Оксана Романівна

"Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

+

+

+

+

+

+

-

+

+

+

9

  1.  

Рожко

Марія Данилівна

"Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

+

-

-

+

-

-

-

+

+

+

5

  1.  

Самборська

Олександра Миколаївна

"Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

10

28. 

Сомик

Григорій Васильович

Радикальна Партія

 Олега Ляшка

+

+

+

+

+

-

+

-

+

+

8

  1.  

Стахів

Роман Миколайович

Всеукраїнське об'єднання

 "Свобода"

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

10

30. 

Тітик

Іван Богданович

Українська Партія

+

+

+

+

+

+

+

+

+

-

9

  1.  

Філатов

Андрій Валерійович

"Українська Галицька Партія"

+

+

+

+

+

-

+

-

+

+

8

  1.  

Хрущ

Ігор Олегович

Радикальна Партія

Олега Ляшка

+

+

+

+

-

+

+

-

-

-

6

  1.  

Шаран

Оксана Любомирівна

Українська Партія

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

10

  1.  

Яремишин

Юрій Михайлович

"Об'єднання "Самопоміч"

+

+

+

+

-

+

+

+

+

+

9

Примітка: за 2016 рік відбулося 10 сесій (11 пленарних засідань)