Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Склад постійних комісій

Склад

постійних  депутатських комісій  Ходорівської міської ради VІІІ скликання

1. З питань бюджету та фінансової політики

№п/п

                     Депутати

Назва партії, від якої

обрано депутата

Склад комісії

1

Деляновський Олег Едвардович

 

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Голова комісії

2

Мокрицький Сергій Володимирович

"Громадський рух "Народний контроль"

Заступник голови комісії

3

Несімко Любов Михайлівна

"Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Секретар комісії

4

Яремишин  Юрій  Михайлович

«Об’єднання «Самопоміч»

Член комісії

5

Александрович  Руслан Євгенійович

«Українська Галицька Партія»

Член комісії

    6

Кашинський  Тарас Володимирович      

Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Член комісії

 

 

2. З питань медицини, освіти, культури, туризму, історико-культурної спадщини, молодіжної політики та спорту

№п/п

Депутати

Назва партії, від якої

обрано депутата

Склад комісії

1

Макогін Надія Паньківна

 

«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Голова комісії

2

Герич Оксана Василівна

 

«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Член комісії

3

Гай Микола Васильович

 

Українська  Партія

Член комісії

4

Шаран Оксана Любомирівна

 

Українська  Партія

Член комісії

5

Макарик Оксана Євтахівна

 

ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Секретар комісії

6

Калинець Наталія Ігорівна        

 

ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Заступник голови коміс

                                                                                   

3. З питань регулювання земельних відносин, екології, архітектури та адміністративно-територіального устрою

№п/п

Депутати

Назва партії, від якої

 обрано депутата

Склад комісії

1

Ревер Оксана Романівна

 

«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Голова комісії

2

Могильний Василь Григорович

 

ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Заступник голови комісії

3

Дубовський  Василь Іванович

 

Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Член комісії

4

Хрущ Ігор Олегович

Радикальна Партія Олега Ляшка

Секретар комісії

5

Купець Іван Іванович

 

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Член комісії

6

Минурка Наталія Володимирівна

Українська  Партія

Член комісії

 

4. З питань господарського комплексу, комунальної власності, транспорту, зв’язку,  сільських територій та АПК

№п/п

Депутати

Назва партії, від якої обрано депутата

Склад комісії

1

Панат Петро Антонович

 

Радикальна Партія Олега Ляшка

Голова комісії

2

Папроцький Роман Дмитрович

 

«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Заступник голови комісії

3

Сомик Григорій Васильович

 

Радикальна Партія Олега Ляшка

Член комісії

4

Мартиняк Іван Іванович

 

Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Секретар комісії

5

Горачек  Мирослав  Степанович

"Громадський рух "Народний контроль"

Член комісії

 

5. З питань інвестиційної і регуляторної політики, розвитку підприємництва та зайнятості населення

№п/п

Депутати

Назва партії, від якої

обрано депутата

Склад комісії

1

Басараб Володимир Євстахович

"Об'єднання "Самопоміч"

Голова комісії

2

Самборська Олександра Миколаївна

"Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Секретар комісії

3

Клапко  Роман  Ігорович

 

Українська Партія

Член комісії

4

Кутний Мирон Миколайович

 

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Заступник голови комісії

5

Філатов Андрій Валерійович

"Українська Галицька Партія"

Член комісії

                                                                                                      

6. З питань роботи ради, законності, інформаційної політики та боротьби з корупцією

№п/п

Депутати

Назва партії, від якої обрано депутата

Склад комісії

1

Бончинський  Олег Остапович

"Українська Галицька Партія

Голова комісії

2

Рожко Марія Данилівна

 

"Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Секретар комісії

3

Пастернак  Володимир Богданович

"Громадський рух  "Народний контроль"

Член комісії

4

Тітик  Іван Богданович

Українська Партія

Заступник голови комісії

5

Стахів Роман Миколайович    

Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Член комісії

 

Секретар ради                                                                                       Марія ГАВІНСЬКА