Ходорівська міська об"єднана територіальна громада

Проекти регуляторних актів

Ходорівської міської ради

«Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності в сфері оцінки землі на території Ходорівської міської ради»

Ходорівської міської ради

Про затвердження Положення про порядок приватизації та відчуження об’єктів права комунальної власності Ходорівської міської ради (Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади)

Ходорівської міської ради

Про затвердження "ПОРЯДКУ визначення розміру плати за тимчасове користуваннямісцем розміщення засобів зовнішньої реклами, що перебуває у комунальній власності Ходорівської об’єднаної територіальної громади"

Про затвердження "ПРАВИЛ розміщення зовнішньої реклами на території Ходорівської об’єднаної територіальної громади"

Про затвердження « Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності  Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади».

Ходорівської міської ради

Про  затвердження  положення  про плату за землю на території Ходорівської об’єднаної територіальної громади

Ходорівської міської ради

Про затвердження Положення про виявлення, облік, зберігання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття цього майна до комунальної власності Ходорівської міської ради (Ходорівської об’єднаної територіальної громади) і подальшого розпорядження ним