Привітання

Вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування і висловлюємо вдячність КП «Водоканал» та КП «Управління комунального господарства» за складну відповідальну щоденну працю, спрямовану на задоволення потреб мешканців громади і створення їм комфортних умов життєзабезпечення.

Бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, миру і злагоди, достатку і благополуччя, оптимізму і наснаги.

З повагою  Ходорівська міська рада

Шановні журналісти газети «Ходорівщина»!
   Вітаємо Вас з професійним святом!

Ваша праця почесна й необхідна, адже сучасне суспільство неможливо уявити без нескінченного потоку інформації, без засобів її передачі, а головне, без професіоналізму тих, хто доносить її до читача.
    У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення та подальших творчих злетів!
    Нехай кожен день починається  тільки з добрих новин і закінчується  черговим шедевром.

Шановні медичні працівники! Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, власною добротою, знаннями та досвідом повертаєте людей до повноцінного життя. Сотні пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах. Адже від працівників медичної галузі, окрім зцілення, очікують уваги, тепла і терпіння. Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я наших краян, віру і надію, яку ви даруєте людям. Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани!!!