Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Положення про виконавчий комітет Ходорівської міської ради

                                                                                                                                

 

УКРАЇНА

ХОДОРІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ІІ сесія VIIІ-го скликання

РІШЕННЯ №69

 

від   14  липня  2016 року                                                                                м. Ходорів

Про затвердження Положення про  виконавчий комітет Ходорівської міської ради та проведення державної  реєстрації виконавчого комітету Ходорівської міської ради

                З метою вдосконалення і впорядкування процесів управління територіальною об’єднаною громадою, надання якісних адміністративних послуг її жителям, забезпечення виконання повноважень виконавчих органів міської ради та внесення виконавчого комітету Ходорівської міської ради до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, як юридичної особи, відповідно до ч. 3 ст.140 Конституції України, ч.1, ч.4 ст.89 Цивільного кодексу України, ст.ст.14,15 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, положень Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг” від 10.12.2015 року №888-VІІІ, керуючись ч.1 ст.11, п.6 ч.1 ст.26 ст.ст.51, 52, 53, 54 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,   міська рада

ВИРІШИЛА:

              1.Затвердити Положення про виконавчий комітет Ходорівської міської ради (додаток №1).

              2.Зареєструвати виконавчий комітет Ходорівської міської ради (місце знаходження: 81750, Львівська область, Жидачівський район, м. Ходорів, вул. Грушевського,38) в органі державної реєстрації, як юридичну особу.

              3.Вважати таким, що втратило чинність рішення ХХVII сесії VI скликання Ходорівської міської ради від 14.02.2014 року №2705 “Про затвердження Положення про апарат Ходорівської міської ради”.

              4.Керуючому справами (cекретарю) виконавчого комітету Ходорівської міської ради (Л.Абрамів) оформити відповідні реєстраційні документи та подати їх для державної реєстрації юридичної особи.

              5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію  з питань роботи ради, законності, інформаційної політики та боротьби з корупцією (О.Бончинський).

             Міський голова                                                                                 Олег КОЦОВСЬКИЙ

 

  Завантажити повну версію Положення "Про виконавчий комітет Ходорівської міської ради"