Ходорівська міська об"єднана територіальна громада

Літній читальний зал під відкритим небом!

« Літній читальний зал під відкритим небом» організовують працівники відділу читального залу та абонементу КЗ «Ходорівська міська публічна бібліотека». Тут усі бажаючі зможуть *ознайомитись з: - послугами, які надає бібліотека та стати її користувачами - цікавою краєзнавчою літературою - цікавими книжково-ілюстративними виставками та книжковими новинками *переглянути цікаві - газети та журнали із фонду бібліотеки (зокрема, відділу читального залу) - сайти за порадою працівників бібліотеки *отримати індивідуальні консультації з читання *скористатися послугою WI-FI *прочитати про останні події в Україні та світі, дізнатись прогноз погоди *зайти на свої сторінки у соціальних мережах та е-пошту. Впродовж літа Ви можете зустріти організаторів проекту біля бібліотеки, у центральній частині нашого міста (у парках, скверах, на дитячих майданчиках). Якщо Вам не вистачає позитивних вражень, Ви втомилися від прохолодної погоди чи спеки або просто мрієте про гарний відпочинок - тоді Вам саме до нас! Ми гарантуємо: тепла та надзвичайних емоцій вистачить на всіх!!!

20:39 08.07.2018

Погоджено ПРАВИЛА ПРИЙМАННЯ стічних вод до систем централізованого водовідведення території Ходорівської ОТГ

На засіданні виконкому Ходорівської міської ради погоджено проект рішення "Про затвердження ПРАВИЛ ПРИЙМАННЯ стічних вод до систем централізованого водовідведення території Ходорівської ОТГ". Пропонуємо для ознайомлення та розгляду  жителями громади.  Питання про затвердження правил буде розглядатися на черговому засіданні виконкому. Зауваження та пропозиціїприймаються в місячний термін (контактна особа Володимир Пришляк, директор ДП "Водоканал" , робочий телефон 53833).

09:35 04.07.2018

Відбувся семінар не тему: «Реалізація пілотного проекту «Рука допомоги»

З метою інформування населення про перспективи в сфері зайнятості, що відкриваються для малозабезпечених родин і внутрішніх переселенців у Палаці культури м.Ходорова відбувся семінар не тему: «Реалізація пілотного проекту «Рука допомоги».                   Участь у семінарі взяли працівники Жидачівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості, Ходорівської міської ради, непрацюючі жителі громади, які отримують державну соціальну допомогу.

17:05 03.07.2018

Зйомки фільму «DZIDZIO перший раз»  в Ходорівській ОТГ!!!

Зйомки фільму «DZIDZIO перший раз»  в Ходорівській ОТГ!!!Дзідзьо, в душі – великий артист і наївна дитина, все своє життя приховує один малесенький секрет, який переростає у величезну проблему. Цього разу ні найкраща мама, ні його крутий друг не зможуть йому допомогти. Бо таку  делікатну справу Дзідзьо має вирішити перший раз і ду-у-же обережно. Його «коріння» наше - з села Букавина… і тому зовсім не випадково, а завдячуючи свої долі, 2 липня 2018 року ТОВ «ДЗІДЗЬОФІЛЬМ» розпочало зйомки фільму «Дзідзьо перший раз».

15:54 02.07.2018