Ходорівська міська об"єднана територіальна громада

Новини

Сьогодні, у день народження Ігоря Калинця, відбудеться показ фільму про нього  «Пан Ніхто, або Йосиф Прекрасний»

9 липня виповнюється 79 років героєві другого тому «RECвізитів» Ігореві КАЛИНЦЮ, поетові, який завжди лишався вірним собі — і в житті, і в творчості. Сьогодні, у його день народження, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) запрошує всіх поціновувачів поетового таланту на показ нового фільму про нього: «Пан Ніхто, або Йосиф Прекрасний» режисера Олександра Фразе-Фразенка.

15:57 09.07.2018

Участь наших музикантів в ІІІ Всеукраїнському конкурсі юних музикантів «Франкове підгір'я» в Дрогобичі

В місті Дрогобичі проходив ІІІ Всеукраїнський конкурс юних музикантів «Франкове підгір’я». Цьогоріч у конкурсі взяли участь понад 2000 тисячі учасників з різних областей України. Ходорівську дитячу школу мистецтв ім. Б.–Ю.Янівського на конкурсі представили виконавці на бандурі, скрипці, кларнеті, фортепіано, ансамблі: баяністів/акордеоністів, вокальний, які, продемонструвавши високий рівень, здобули визнання журі. Лауреати І ступеня: тріо бандуристів (М.Павлишин, С.Готра, М.Юрчак), викл. І. Шемечко; Я.Леськів /бандура інструментальна/, Н.Шумська /бандура вокальна/ викл. О.Вавричин; К.Котович /бандура інструментальна/, викл. Н.Краївська. Лауреати ІІ ступеня: В.Гвоздевич /бандура вокальна/, викл Н.Краївська; С.Готра /бандура вокальна/, викл. І.Шемечко; ансамбль баяністів /акордеоністів), кер. І.Афтаназів; С.Семків /сопілка/, О.Краївська, викл. О.Баковський, концертм. Г.Кобільник. Лауреати ІІІ ступеня: вокальний ансамбль «Веселкові барви», кер. О.Гатала. концертм. С.Добровольська;дует бандуристів «Співанка» /Н.Краївська О.Шпирко/; М.Павлишин /бандура вокальна/, викл. І.Шемечко;І.Миндюк /бандура вокальна/, викл. Н.Краївська; В.Войціховська /бандура вокальна/, викл. О.Гатала; Ю.Ратич /бандура вокальна/, викл. Н.Краївська; В.Шиманська /бандура інструментальна/, викл. О.Вавричин; М.Юрчак /бандура інструментальна/, викл. І.Шемечко; С.Сабат /скрипка/, викл. Н.Руда, концертм. У.Гульцьо. Диплом з відзнакою: Д.Гринишин Дарія /бандура інструментальна/, Н.Колобич /бандура вокальна/, викл. О.Вавричин; Ю,Тимчишин, З.Катола /бандура вокальна/, викл. І.Шемечко. Диплом за яскраве сценічне втілення: фортепіанний ансамбль /Т.Проць, Х.Клак/, кер. О.Федан. Дипломантами конкурсу стали: Т.Проць /труба/, викл. О.Баковський, концертм. Г.Кобільник; Б.Терлак /кларнет/, викл. Г.Вавричин, концертм. М.Шевчук; фортепіанні ансамблі /І.Штурмак, Х.Пастух/ кер. О.Когут, Я.Весельська, /Б.Стахів, М.Стахів/, кер. С.Добровольська, Г.Кобільник. Фінансування транспорту проведено за кошти Ходорівського міського бюджету.

23:39 08.07.2018

Педагоги Ходорівської ОТГ відвідали виставку шкільних меблів

Виставка шкільних меблів відбулася у м.Трускавець. Виставка була дуже актуальною, адже з початком нового навчального року на наймолодших учнів чекають мультимедійні дошки, сучасно обладнані новими меблями шкільні кабінети. Їх готують за новими стандартами, адже інноваційне майбутнє зовсім поруч! Це має допомогти учням не втрачати інтерес до навчання та вчитися із задоволенням, а вчителям - легко і у доступній формі викладати матеріал. Тому мета виставки – сприяти заміні застарілого шкільного обладнання на нове, сучасне, що, безумовно, є важливим кроком для створення НУШ. Педагоги нашої громади відвідали виставку та поєднали прекрасне з корисним : відпочили в курортному місті, посмакували мінеральною водою Нафтуся і, звичайно, збагатили свої знання щодо створення умов для започаткування НУШ.

23:10 08.07.2018

Керівники відділів освіти обговорювали стратегію школи в об’єднаних територіальних громадах

З ініціативи  Львівського центру розвитку місцевого самоврядування, що діє за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та департаменту освіти ЛОДА  у Львові відбувся семінар для керівників відділів освіти об’єднаних територіальних громад під назвою «Стратегія школи в ОТГ».

23:01 08.07.2018