Ходорівська міська об"єднана територіальна громада

Благоустрій  громади – Чорноострівський старостинський округ

Продовжуємо публікації щодо проведених робіт по благоустрою в розрізі старостинських округів. Всі роботи проведені за рахунок коштів Ходорівського міського бюджету. Виконано робіт по Ходорівській ОТГ в 2017 році на суму 14 377 831,82 грн., в тому числі  по Чорноострівському старостинському окрузі на суму  614 706,71 грн., з них:

00:58 23.07.2018

Народний аматорський фольклорний колектив «Барвінок» с.Грусятичі відсвяткував 1 річницю

Щедрий грусятицький край  на  народні самобутні таланти, які творять справжнє, випробуване часом народне мистецтво, примножують духовні цінності – українську народну пісню,  традиції, звичаї і обряди нашого народу. Минають роки, на зміну одним поколінням приходять інші і в кожного свої смаки, уподобання, погляд на життя, але народна пісня – щира і мудра, залишається в селі жити вічно.

00:47 23.07.2018

До уваги учасників АТО

До уваги учасників АТО! За підтримки Львівської обласної ради діти учасників АТО (ООС) мають можливість вступити до Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на факультет «Публічне управління та адміністрування». Термін навчання – 4 роки. Конкурсний відбір проводиться за сумою балів 3-х предметів, зазначених у сертифікаті УЦОЯО (з урахуванням середнього балу атестату про повну загальну середню освіту): 1) українська мова та література 2) математика 3) історія України або іноземна. У 2018 році приймаються сертифікати ЗНО 2016, 2017 та 2018 роки, крім оцінок з іноземних мов. Оцінки з іноземних мов приймаються лише з сертифікатів ЗНО 2018 року. Вступники подають заяви тільки в електронній формі. Реєстрація електронних кабінетів вступників закінчується 25.07.2018. Консультаційний центр при Приймальній комісії для надання допомоги вступникам при поданні заяв в електронній формі: Коцюба Андрій Ігорович, тел.. 067 424 89 29. Приймальна комісія інституту: Львів. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16 (к. 118, 132) 098875 72 61

23:23 22.07.2018

«Церква третього тисячоліття»: тривають роботи по спорудженню модерного храму в Ходорові

У Ходорові тривають роботи у греко-католицькому храмі Володимира та Ольги, який заплановано освятити в липні цього року. На даний час виконано великий об’єм  зовнішніх та внутрішніх робіт  в храмі, а також  тривають роботи по благоустрою території церковного подвір`я.

16:42 09.07.2018

Благоустрій громади – Вербицький старостинський округ

Продовжуємо публікації щодо проведених робіт по благоустрою в розрізі старостинських округів. Всі роботи проведені за рахунок коштів Ходорівського міського бюджету. Виконано робіт по Ходорівській ОТГ в 2017 році на суму 14 377 831,82 грн., в тому числі  по Вербицькому старостинському окрузі на суму 678  233,58 грн. З них::

16:11 09.07.2018