Ходорівська міська об"єднана територіальна громада

Приєднуйтеся до урочистостей з нагоди  освячення храму

Величезний об’єм проведеної роботи позаду… Це був напружений та непростий час. Завдяки зусиллям, небайдужості, щоденній клопіткій праці ініціативних людей зроблено те, у що багато хто не вірив і вже в неділю, 29 липня о 12 годині відбудеться освячення греко-католицького храму святих рівноапостольних Володимира і Ольги в Ходорові.

00:35 28.07.2018

Робоча зустріч з консультантом Асоціації міст України

Консультант Асоціації міст України Галина Васильченко провела робочу зустріч з керівниками Ходорівської ОТГ, на якій обговорювалося питання щодо можливостей використання інструментів місцевого економічного розвитку з громадою.  В ході обговорення  порушувалися питання: як стимулювати активність громади, як працювати над залученням інвестицій, як  налагоджувати партнерство та співпрацю для економічних вигод громади.

01:43 23.07.2018