Ходорівчанин Остап Вакулюк у головній ролі фільму всесвітньо відомого режисера

Дата створення: 00:08 09.09.2017

Польський кінорежисер Кшиштоф Зануссі  зніматиме у Львові повнометражний художній фільм «Ефір».Містична драма «Ефір» – авторська версія легенди про доктора Фауста, який  виступає в ролі військового лікаря, що проводить наукові експерименти з метою отримання влади над іншими людьми. Дія фільму розгортається в часи Першої світової війни, на теренах Галичини та Поділля. Зйомки фільму почалися у Польщі,  а після Львова продовжаться в Угорщині.

Високий рейтинг Ходорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Героя України Романа Точина серед навчальних закладів Львівської області

Дата створення: 23:27 08.09.2017

ZAXID.NET на основі даних Українського центру оцінювання якості освіти про результати ЗНО випускників шкіл 2017 року склав рейтинг 25 найкращих шкіл Львова і 25 найкращих шкіл області серед 500 навчальних закладів Львівщини. Загалом результати ЗНО школярів Львівщини є значно вищими за середні по Україні з української мови/ літератури, з історії України, з хімії.

Акція милосердя "Подаруй частинку серця"

Дата створення: 22:52 08.09.2017

В рамках проведення акції милосердя працівники Ходорівської міської публічної бібліотеки відвідують  хворих у відділеннях Ходорівської міської лікарні, вивчають їх читацькі вподобання та пропонують до читання періодику та художню літературу.  Відвідування та спілкування з хворими  хоч на хвилинку відволікає їх від лікарняної атмосфери, а бібліотека отримує нових читачів.

Співробітництво територіальних громад

Дата створення: 22:31 08.09.2017

Семінар про співробітництво територіальних громад для представників Ходорівської ОТГ провели спеціалісти  «Центру розвитку місцевого самоврядування в Львівській області». Обговорили дуже багато питань, зокрема, щодо діяльності центрів надання адміністративних послуг, механізми міжмуніципального співробітництва і сфери, в яких його можна реалізовувати,фінансові, земельні, освітньої та медичної сфери. Старости старостинських округів громади висловили своє бажання надалі співпрацювати в питаннях отримання юридичних консультацій та написання різного роду проектів та програм.