Туризм, як один з пріоритетів розвитку територій

Дата: 20.10.2017 23:56

Фото без описуФото без описуФото без описуУ місті Лева, протягом 3-ох днів, з 18 по 20 жовтня відбувався Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності-2017. Основна мета заходу – активізація розвитку внутрішнього туризму, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об’єктів, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг. Для представників об’єднаних територіальних громад найцікавішою була тема про роль ОТГ в розвитку туристичних дестинацій, розвиток сільського зеленого туризму, створення конкурентного туристичного продукту. Своїми враженнями щодо розвитку туристичної галузі у Львові поділися міський голова Андрій Садовий. Як зазначила учасник форуму Марія Гавінська, секретар Ходорівської міської ради: «Звичайно, що для розвитку туризму існує безліч викликів, таких як, неналежне сполучення, неякісні дороги та обслуговування, але він може бути успішним, якщо стане одним із пріоритетів розвитку громади, при умові належно проведеної промоції території та за наявності унікального та конкурентно-спроможного туристичного продукту».