Високий рейтинг Ходорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Героя України Романа Точина серед навчальних закладів Львівської області

Дата: 08.09.2017 23:27

ZAXID.NET на основі даних Українського центру оцінювання якості освіти про результати ЗНО випускників шкіл 2017 року склав рейтинг 25 найкращих шкіл Львова і 25 найкращих шкіл області серед 500 навчальних закладів Львівщини. Загалом результати ЗНО школярів Львівщини є значно вищими за середні по Україні з української мови/ літератури, з історії України, з хімії.

У складеному рейтингу серед 25 найкращих шкіл області за результатами ЗНО 2017 року з трьох предметів (математики, історії України та англійської мови) є Ходорівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 імені Героя України Романа Точина. 180 і більше балів отри­мали з англійської мови 41%, з історії України - 30% випускників цієї школи. Високий рейтинг - результат праці вчителів та учнів, які  достойні бути випускни­ками школи, яка носить ім’я Героя України Романа Точина: Ю. Сташків  (укр.м/л -195, іст.Укр. -197, англ.м. -186), С.Канц  (іст.Укр,- 191, англ.м. - 190), С.Вербовська ( укр.м/л - 194, англ.м. - 182), А.Яворська (укр.м/л-192, англ.м-180), В.Милянович (укр.м/л -194, англ.м. - 182), Х.Пероговська (укр.м/л - 189, іст.Укр. - 184), Ю.Хміль (укр.м/л -186, біологія -184, хімія -183), М.Чорненька (іст.Укр. - 185).