Обмін досвідом продовжується…

Дата: 13.09.2017 23:13

12 вересня до Ходорова з навчально-ознайомчою поїздкою завітала делегація з Миколаївської області. В складі делегації були представники органів місцевого самоврядування, бюджетних установ,засобів масової інформації. В рамках візиту гості ознайомилися з роботою відділів Ходорівської міської ради, відвідали  комунальні установи міста.  Під час проведення круглого столу  по обміну досвідом щодо обєднання громад, членів делегації найбільше цікавили питання - фінансування бюджетних установ, надання земельних ділянок для учасників АТО, організація роботи землевпорядної служби та центру надання адміністративних послуг, відшкодування пільгових перевезень, робота комунальних підприємств, плата за землю, написання проектів, організація роботи ради та підготовка питань щодо розгляду на засіданнях сесій міської ради, виконавчого комітету.

В роботі круглого столу брали участь міський голова Олег Коцовський, секретар ради Марія Гавінська, заступник міського голови Ольга Мельник, старости Вербицького та Вибранівського старостинських округів Юрій Добуш та Роман Зошій, начальник та заступник начальника відділу фінансів, обліку, звітності та контролю Іванна Глушко та Світлана Герман.