Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Скрябін. Постскриптум.

Минуло 2 роки з того часу, коли Україну сколихнула страшна звістка – на Дніпропетровщині у ДТП загинув лідер гурту “Скрябін” Андрій Кузьменко. Біда сталося, коли співак повертався до Києва з міста Кривий Ріг, де напередодні давав концерт. Він співав про те, що хвилює всіх, вміло використовуючи у текстах пісень народну мову і жартівливі фрази.

На початку лютого українці вшановують пам’ять легендарного співака Кузьми. Не залишились осторонь і ходорівчани – біля пам’ятника І.Франку встановили розкладку з фотоматеріалами про Кузьму і запалили свічки пам’яті, а в Палаці культури з ініціативи громадської організації «Ходорівська організація підтримки ветеранів АТО» відбулась трансляція документального фільму «Скрябін. Постскриптум». Фільм розкриває творчу й особисту багатогранність Андрія, показано, яким чином хлопець із маленького провінційного містечка на Львівщині, зміг стати відомою людиною.

Фільм  містить багато матеріалів, знятих за життя Андрія Кузьменка, а також ексклюзивних відео.  Найзворушливі кадри, у яких містяться розповіді Кузьми про вплив на нього і його творчість мами. « повернутися до списку новин