Храмовий празник у Вовчатичах

Свято  Покрови Пресвятої Богородиці  є великим релігійним та державним святом. А для парафіян села Вовчатичі воно ще й особливе, тому що в цей день вони святкують храмовий празник і цього дня дуже численно зібралися у рідній церкві на величне Богослужіння. На запрошення місцевого пароха о. Миколи Прунака прибули отці із сусідніх парафій та д-р. Володимир Ждан, канцлер Стрийської єпархії.

За доброю традицією, привітали парафіян і представники влади:  голова Ходорівської міської ради Олег Коцовський та староста Вербицького старостинського округу Юрій Добуш. Вони висловили подяку учасникам АТО за мужність, патріотизм та захист держави  та вручили  грамоти, а учні школи №14 с. Вовчатичі подарували квіти та висловили свої побажання.