Перше було слово. І слово було Бог

З 27.03.по 03.03.2017р. у ЗОШ І-ІІІст.№7 с. Жирова проводився тиждень української мови та літератури. Розпочався тиждень літературною лінійкою «Мова – душа народу», яку підготували та провели учніи6 класу разом із вчителем української мови та літератури Шалагіновою Л.В. Під час предметного тижня було проведено різноманітні конкурси, зокрема:

- Конкурс читців сучасної української поезії(8-9 класи)

- Конкурс стінгазет «Мова – диво калинове» ( 5-9 класи)

- Конкурс на кращу ілюстрацію до улюбленого літературного твору.

Особливо цікаво було учням 5-9класів на аудіоуроках « Говорімо правильно».

Вчитель української мови та літератури Левицька Н.В. розповіла учням про творчість сучасних поетів з ілюстрацією відеороликів «10 найвідоміших сучасних поетів». Учні 5- 9 класів із захопленням слухали авторське виконання творів. Також було проведено мовознавчий турнір між двома командами з учнів 5-9 класів.

Завершився тиждень української мови та літератури загальношкільною літературною лінійкою «Перше було слово. І слово було Бог». Цей захід провели учні 5 класу. Голова МК вчителів української мови та літератури Левицька Н.В. підвела підсумки предметного тижня та визначено було переможців різноманітних конкурсів, яких нагороджено грамотами.