ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадських слухань жителів села Бортники для обговорення детального плану території для розміщення модульної твердопаливної котельні

Дата: 21.07.2017 14:21

Результат пошуку зображень за запитом "громадські слухання"

Виконком Ходорівської міської ради запрошує на проведення громадських слухань жителів села Бортники   для обговорення детального плану території для розміщення модульної твердопаливної котельні в селі Бортники  Жидачівського району,Львівської області ( територія народного дому).

Мета  ДПТ–  визначення функціонального   та параметрів забудови земельних  ділянок та містобудівних умов  та обмежень для розміщення  модульної твердопаливної котельні для забезпечення теплопостачанням школи та народного дому.

Склад та зміст ДПТ:

1.Пояснювальна записка;

2.Графічні матеріали;

Основні техніко-економічні показники: орієнтовна площа території, на яку розглядається ДПТ 0,0055 га;

Розробник ДПТ  –    ПП « Інститут містобудування та архітектури», м.Львів, вул.Чорновола,67;

Замовник –Ходорівська міська рада;

Підстава розроблення –   рішення Ходорівської міської ради від 27.02.2017 року №785.

Розгляд ДТП, пропозиції  та зауваження  щодо містобудівної документації  приймаються в письмовій формі в приміщенні  старости  Бортниківського старостату, або в приміщенні Ходорівської міської ради в місячний термін з часу розміщення оголошення на офіційному сайті    Ходорівської міської ради  року в робочі дні з 21.07.2017 року до21.08. 2017 року.

Відповідальна особа –  староста Бортниківського старостату Гурдя Ольга Михайлівна, тел.55-654.