Педагогічний семінар - тренінг "Як підняти авторитет вчителя"

Дата: 13.03.2017 22:19

У сучасній школі гостро актуалізується проблема авторитету вчителя та пошуку шляхів його досягнення. Тому для педагогічного колективу  ЗОШ І - ІІІ ст. № 6 с. Дев'ятники  3 березня 2017р.  дирекцією школи був організований  педагогічний семінар, де вчителем англійської мови Гулою Оксаною Павлівною  проведено тренінг " Авторитет вчителя".

Мета заняття полягала у виявленні компонентів змісту педагогічного авторитету та умов для його зміцнення і становлення.Для вирішення відповідних

завдань були використані різноманітні вправи ("Квітка надії ", "Чарівна скриня", "Пазли - професійні цінності вчмтеля"), також притчі ( "Все в твоїх руках" , "Серце вчителя", "Три складові успіху" ).

У результаті тренінгу були виявлені найефективніші фактори досягнення і підвищення авторитету сучасного  вчителя.