Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Благодійний концерт Лілії Юрків

12 лютого у Палаці культури міста Ходорова за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Надія є» відбувся благодійний концерт Лілії Юрків «Голос, що дає надію». Лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів вокального мистецтва Лілія Юрків, будучи майже від народження прикутою до візка, стала успішною співачкою.

Концерт розпочався із привітань та благословення отця Мар’яна Черепанича, який закликав присутніх помолитися за дітей, на долю яких випали важкі випробування. У програмі благодійного концерту прозвучали як ліричні, так і веселі пісенні композиції у виконанні чарівної Лілі Юрків, якій акомпанував гурт «Барви Прикарпаття». Танцювальні композиції дарував зразковий хореографічний ансамбль «Бойківчанка» (керівник - Н.Лопух, хореограф – О.Чура).

Із вдячністю за теплу гостинність до глядачів звернулась сестра Соломія із монастиря сестер Пресвятої Родини міста Долина. Заступник міського голови О.Мельник висловила щиру подяку гостям міста, які подарували ходорівчанам можливість насолодитися вокальними та хореографічними композиціями, вручила Лілі та всім учасникам благодійного концерту пам’ятні подарунки та квіти.

Завдяки жертовності небайдужих жителів Ходорівської громади вдалося зібрати чималу суму – 17 тисяч 440 гривень (5 300 грн – безпосередньо на концерті, 12 140 грн – завдяки активності учнів, педагогів ходорівських шкіл та жителів старостатів Ходорівської ОТГ) для підтримки реабілітаційного центру «Енотера-Карпати». Безперечно, ці кошти – частинка доброї справи, прояв щирого серця не одної людини. « повернутися до списку новин